AKCE/NOVINKY


BOTOX - DYSPORT KRKU (platyzma)

BOTOX - DYSPORT KRKU (platyzma)


Botulotoxin se používá v medicíně se používá v medicíně jako léčebný prostředek.

V estetické dermatologii se Botulotoxin ve velké míře využívá k ODSTRANĚNÍ MIMICKÝCH VRÁSEK, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí zejména u zevních očních koutků, na čele a na KRKU Dokáže odstranit i POMERANČOVOU KŮŽI na bradě, ZVEDÁ KOUTKY UST, snižuje linii úsměvu, který odhaluje dásně. Umí odstranit i NADMĚRNÉ POCENÍ, zejména podpaží či dlaní. Vůči botulotoxinu vzniklo mnoho předsudků díky špatné terminologii veřejnosti a neodborné aplikaci.

Lékaři kliniky Top Esthetic jsou zkušení profesionálové, kteří garantují, že aplikace botulotoxinu dodá obličeji odpočatý a mladistvý vzhled, nikoliv strnulý či udivený výraz.

MEZOBOTOX ( BABY BOTOX)

MEZOBOTOX ( BABY BOTOX)


Jde o horkou novinku v oblasti estetické medicíny. Injekční aplikace mezobotoxu není zatím v České republice velmi známá a rozšířená. Tento nový trend k nám přichází ze zahraničí.

Jak již z názvu vyplývá, jde o kombinaci mezoterapie a botulotoxinu neboli botoxu. Jde tedy o zajímavou kombinaci dvou populárních kosmetických technik.

Mezobotox je velice moderní technika u které nemusíte mít strach, že dojde ke strnulosti vašeho úsměvu. Nedochází totiž k nežádoucímu efektu ztuhnutí části obličeje, na které se metoda aplikuje, tak jak je to právě u samotného botulotoxinu. Termín "baby botox" vznikl ve Spojených státech amerických, kdy herečky, které měly být obsazena do filmových rolí, měli tvář bez mimiky a nedokázali ztvárňuje požadované emoce. Baby botox dává pacientům možnost výběru - efektivní prevenci před vznikem trvalých, statických vrásek.

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ X LASE PLUS LASEREM

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ X LASE PLUS LASEREM


Vadí vám tetování ve vztahu, v práci, nebo se vám už prostě nelíbí? Díky Xlase Plus laseru vám ho odstraníme rychle a efektivně. Při osobní konzultaci vysvětlíme celý proces ošetření a posoudíme, kolik ošetření budete potřebovat k úplnému odstranění tetování. Ošetření je mírně bolestivé, ale nebolí víc, než samotné tetování.

Ilustrační video naleznete zde.