TVÁŘ, KRK, DEKOLT TVÁŘ, KRK, DEKOLT TĚLO TĚLO VLASY VLASY ESTETICKÁ MEDICÍNA ESTETICKÁ MEDICÍNA
 
Nejsme kosmetický salon, nejsme klinika plastické chirurgie. Jsme VypadatLépe.cz. Ucelený systém Amaryllis Beauty Institute, jehož jsme členem, nabízí více řešení na konkrétní problém. Vybírat si můžete dle časové náročnosti, od jedné návštěvy po sérii ošetření, od čistě manuálního ošetření po ryze přístrojové ošetření nebo dle stupně narušení pokožky od invazivních po neinvazivní techniky.
 

KOMPLEXNÍ SYSTÉM

Nastavení ošetření zakládáme na dvou krocích, které vlastnímu ošetření předchází – přístrojové analýze pleti/těla a následné konzultace s našimi lékaři.

VÁŠ ČAS, NAŠE STAROST

I když je náš systém komplexní, neznamená to, že k nám musíte na desetkrát, než uvidíte výsledky. Jsme schopni všechny 3 kroky, přístrojovou analýzu pleti, konzultaci i vlastní ošetření vměstnat do jedné návštěvy! Vy ušetříte nejenom peníze, ale i čas.

TO NEJ PRO VÁS

V našem Centru používáme ty nejmodernější přístroje italské firmy Bioec, LED a Mesoec, které rovněž stojí za výzkumem a výrobou inovativní kosmetiky značek Rejuve a Renlive, používaných exklusivně v centrech Amaryllis Beauty Institute.

EXPERTI VE VAŠICH SLUŽBÁCH

Zaměstnáváme ty nejlepší odborníky v oboru, lékaře s potřebnými certifikacemi a kosmetičky s příslušnými certifikáty. Díky nastavenému systému celoživotního vzdělávání máte jistotu, že budete ošetřeni těmi nejlepšími.