SLUŽBY - ESTETICKÁ MEDICÍNA


MEZOBOTOX ( BABY BOTOX) INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA DERMÁLNÍ​ ​ VÝPLNĚ FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI APLIKACE​ ​ BOTULOTOXINU PLAZMATERAPIE HIFU​ ​ – ​ ​ Ultherapy

FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI

FACELIFT vstřebatelnými nitěmi je první okamžitý lifting bez skalpelu. Nejnovější technologie miniinvazivního liftingu pomocí aplikace tzv. mezonití, jejichž zavedení do měkkých tkání obličeje a těla vede k tvorbě kolagenových sítí. Umístění nití probíhá pomocí injekční jehly (vodiče). Mezonitě jsou tenké, vyrobené z bezpečného polydioxanonu a jsouhypoalergenní. Během 6 až 8 měsíců se úplně rozpadají na oxid uhličitý a vodu, následné vypnutí​ ​ tkání​ ​ ale​ ​ přetrvává​ ​ až​ ​ 1,5​ ​ roku.

Vysoká odolnost mezonití umožňuje vytvořit kostru, která vyplní tkáně a vyzdvihne je, aniž by vytvářela pocit vnitřního napětí nebo deformovala pokožku. Vstřebané nitě tvoří nový kolagen bez újmy na mikrocirkulaci tkání v partiích, kde jsou vedeny. Odpadá tak riziko zhuštění vaziva, které vzniká po aplikaci nití o větším průměru. Tato procedura nezanechává jizvy​ ​ a ​ ​ bodová​ ​ místa​ ​ vpichu​ ​ se​ ​ hojí​ ​ velmi​ ​ rychle.

Pomocí jehly se do problémové oblasti zavede potřebný počet mezonití, obalených kyselinou polymléčnou. Aplikace nití příčně ke směru svalových vláken poskytuje posílení a lifting svalů, naopak jejich zavedení podél směru svalových vláken poskytuje relaxační účinek podobný botulotoxinovému efektu. Po aplikaci mezonití se tvoří kolagen kolem materiálu​ ​ a ​ ​ vytváří​ ​ se​ ​ udržující​ ​ „kostra“,​ ​ která​ ​ v ​ ​ kůži​ ​ zůstává​ ​ i ​ ​ po​ ​ vstřebání​ ​ nití.