SLUŽBY - ESTETICKÁ MEDICÍNA


MEZOBOTOX ( BABY BOTOX) INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA DERMÁLNÍ​ ​ VÝPLNĚ FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI APLIKACE​ ​ BOTULOTOXINU PLAZMATERAPIE HIFU​ ​ – ​ ​ Ultherapy

omlazení​ ​ obličeje​ ​ až​ ​ o ​ ​ 10​ ​ let​ ​ podobné​ ​ chirurgickému​ ​ ​ řešení Revoluční​ ​ technologie​ ​ SMAS​ ​ Facelift​ ​ (superficiální​ ​ muskulární​ ​ aponeurotický​ ​ systém) prováděná​ ​ za​ ​ pomoci​ ​ vysoce​ ​ intenzivního​ ​ fokusovaného​ ​ ultrazvuku,​ ​ který​ ​ byl​ ​ vyvinut​ ​ na amerických​ ​ klinikách​ ​ a ​ ​ v ​ ​ roce​ ​ 2011​ ​ získal​ ​ FDA​ ​ a ​ ​ CE​ ​ certifikaci.​ ​ V ​ ​ roce​ ​ 2015​ ​ byla​ ​ tato technologie​ ​ zhodnocena​ ​ americkými​ ​ chirurgy,​ ​ jako​ ​ jedna​ ​ z ​ ​ převratných​ ​ a ​ ​ nejúčinnějších neinvazivních​ ​ metod.

Působením technologie SMAS Facelift dojde v místě ošetřeného podkoží k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Dochází k termální koagulace na SMAS (povrchový svalový aponeurální systém), fascii,hlubokou dermis a podkožní vazivovou tkáň s gradujícím výsledkem v napnutí pokožky a její rejuvenaci.

Podobně jako u jiných ultrazvukových aplikací se na pokožku přiloží hladká ultrazvuková hlavice. Ultrazvukovou hlavicí jsou následně vysílány přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky 4 - 5 mm podpůrného tkáně, dosahují se tu nejlepší liftingové výsledky. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně​ ​ zpevní​ ​ a ​ ​ vypne.

SMAS Facelift neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř. Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku​ ​ vrásek​ ​ a ​ ​ ochabnutí​ ​ pleti)​ ​ si​ ​ vaše​ ​ pokožka​ ​ udrží​ ​ mladistvější​ ​ vzhled​ ​ dlouho.