SLUŽBY - ESTETICKÁ MEDICÍNA


MEZOBOTOX ( BABY BOTOX) INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA DERMÁLNÍ​ ​ VÝPLNĚ FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI APLIKACE​ ​ BOTULOTOXINU PLAZMATERAPIE HIFU​ ​ – ​ ​ Ultherapy

INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA

Injekční lipolýza je inovativní patentované řešení trvalé destrukce tukové tkáně, prováděné jen v certifikovaných​ ​ ordinacích.

Pouze 30 minut může stačit k tomu, abychom účinně vyřešili problém s usazeným tukem v problematických oblastech jako je břicho, boky, hýždě, stehna, vnitřní kolena, bedra, paže, záhyby na zádech pod žebry, podbradek či i mužská prsa. A to zcela bez chirurgie, bez zdlouhavých kosmetických procedur. Principem je intralipoterapie, tedy nechirurgická metoda injekční​ ​ kanylové​ ​ redukce​ ​ lokalizovaných​ ​ tuků.

V současné době využíváme několik injekčních přípravků, schopných selektivního a postupného zmenšení objemu lokálního tuku bez poškození svalové tkáně a povrchových vrstev dermis. Metoda​ ​ je​ ​ vysoce​ ​ účinná​ ​ a ​ ​ nevyžaduje​ ​ dodatečnou​ ​ korekci​ ​ pomocí​ ​ jiných​ ​ technik.

Počet sezení není omezen. Pro optimální výsledek se doporučuje opakovat sezení 2 až 4krát. Injekční lipolýza umožňuje pacientovi zvolit nechirurgické techniky, může být alternativou např. k mezoterapii,​ ​ ale​ ​ bez​ ​ nutnosti​ ​ použití​ ​ operačního​ ​ sálu,​ ​ anestezie​ ​ a ​ ​ skalpele.