SLUŽBY - ESTETICKÁ MEDICÍNA


MEZOBOTOX ( BABY BOTOX) INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA DERMÁLNÍ​ ​ VÝPLNĚ FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI APLIKACE​ ​ BOTULOTOXINU PLAZMATERAPIE HIFU​ ​ – ​ ​ Ultherapy

Jde o horkou novinku v oblasti estetické medicíny. Injekční aplikace mezobotoxu není zatím v České republice velmi známá a rozšířená. Tento nový trend k nám přichází ze zahraničí.

Jak již z názvu vyplývá, jde o kombinaci mezoterapie a botulotoxinu neboli botoxu. Jde tedy o zajímavou kombinaci dvou populárních kosmetických technik.

Mezobotox je velice moderní technika u které nemusíte mít strach, že dojde ke strnulosti vašeho úsměvu. Nedochází totiž k nežádoucímu efektu ztuhnutí části obličeje, na které se metoda aplikuje, tak jak je to právě u samotného botulotoxinu. Termín "baby botox" vznikl ve Spojených státech amerických, kdy herečky, které měly být obsazena do filmových rolí, měli tvář bez mimiky a nedokázali ztvárňuje požadované emoce. Baby botox dává pacientům možnost výběru - efektivní prevenci před vznikem trvalých, statických vrásek.