SLUŽBY - ESTETICKÁ MEDICÍNA


MEZOBOTOX ( BABY BOTOX) INJEKČNÍ​ ​ LIPOLÝZA DERMÁLNÍ​ ​ VÝPLNĚ FACELIFT​ ​ MEZONITĚMI APLIKACE​ ​ BOTULOTOXINU PLAZMATERAPIE HIFU​ ​ – ​ ​ Ultherapy

Plazmaterapie je omlazující procedura, která uskutečnila převrat v korekci stárnutí, léčbě akné a vypadávání vlasů. Je jednou z mála možností, jak zregenerovat pokožku zevnitř a obnovit její kvalitu.

Jedná se o „autologní“ metodu, která využívá k omlazení pleti vlastní krev a to přímo krevní plazmu klienta, která se separuje centrifugací. Krevní plazma je bohatá na růstové faktory, které ovlivňují proces hojení a regenerace pokožky vlastní cestou. Maximum růstových faktorů, obsažených v trombocytech (krevních destičkách), se v plazmě uvolní a stimuluje díky přidání unikátního aktivátoru. Aktivovaná plazma se aplikuje do pokožky běžnými technikami mezoterapie. Výsledkem je pokožka zpevněná, projasněná, s mladistvým a svěžím vzhledem s dlouhodobým efektem. Obrovskou výhodou při omlazení vlastní plazmou je to, že tělo nemusí přijímat​ ​ žádné​ ​ umělé​ ​ látky​ ​ ani​ ​ synteticky​ ​ vytvořené​ ​ materiály.

Ošetření je nenáročné pro klienta a bezbolestné, protože na oblast vpichu je předem nanesena anestetická znecitlivující mast. Klientovi lékař odebere určité malé množství krve. Před klientem je ve speciálním přístroji za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve. Výslednou plazmu lékař použije při aplikaci rejuvenačních technik, např. mezoterapie, nebo jako výplňový materiál.

Pouze certifikované zkumavky odpovídají mezinárodním standardům kvality a mohou zajistit bezpečnost​ ​ a ​ ​ účinnost​ ​ procedury.

Výhody: