SLUŽBY - TĚLO


PŘÍSTROJOVÁ​ ​ KOMPRESNÍ​ ​ LYMFODRENÁŽ ODSTRANĚNÍ​ ​ TETOVÁNÍ JIZVY,​ ​ STRIE NEHTOVÁ​ ​ PLÍSEŇ NADMĚRNÉ​ ​ POCEN​Í PIGMENTOVÉ​ ​ SKVRNY ROZŠÍŘENÉ​ ​ ŽILKY NEŽÁDOUCÍ​ ​ CHLOUPKY ZPEVNĚNÍ​ ​ OCHABLÉ​ ​ KŮŽE NEINVAZIVNÍ​ ​ LIPOSUKCE​ ​ A ​ ​ CELULITIDA OTOKY​ ​ NOHOU PŘÍSTROJOVÁ​ ​ ANALÝZA​ ​ ​ TĚLA

REDUKCE​ ​ JIZEV​ ​ A ​ ​ STRIÍ

Jizvy​ ​ jsou​ ​ trvalou​ ​ vzpomínkou​ ​ na​ ​ úraz​ ​ nebo​ ​ operaci.​ ​ Vždy,​ ​ když​ ​ je​ ​ kůže​ ​ poškozena,​ ​ vzniká jizva.

Strie,​ ​ nepříjemné,​ ​ nevzhledné​ ​ a ​ ​ někdy​ ​ i ​ ​ bolestivé​ ​ jizvičky,​ k ​ teré​ ​ trápí​ ​ ženy​ ​ i ​ ​ muže.​ ​ Složitá​ ​ je nejen​ ​ prevence,​ ​ ale​ ​ samotné​ ​ odstraňování.

Mikrojehličková​ ​ vakuová​ ​ radiofrekvence

poskytuje vysoce účinnou remodelaci a zpevnění pleti s vyplněním "zapadlých" jizev. Ošetření je trochu bolestivé (v případě zájmu je možná aplikace znecitlivující krému), ale je to​ ​ absolutní​ ​ top​ ​ z ​ ​ ošetření!

Podrobnější​ ​ informace

Rotující​ ​ mikrojehelec​ ​ s ​ ​ 200​ ​ velmi​ ​ tenkými​ ​ mikrojehličkami​ ​ z ​ ​ chirurgické​ ​ oceli​ ​ způsobuje drobné​ ​ bodnutí​ ​ / ​ ​ propíchnutí​ ​ kůže​ ​ s ​ ​ frekvencí​ ​ 5000​ ​ bodnutí​ ​ za​ ​ 5 ​ ​ minut.​ ​ K ​ ​ propíchnutí​ ​ kůže dochází​ ​ uvnitř​ ​ dutinky​ ​ mikrojehelce,​ ​ kam​ ​ je​ ​ kůže​ ​ vtahována​ ​ prostřednictvím​ ​ podtlaku (vakua).​ ​ Současně​ ​ působící​ ​ monopolární​ ​ radiofrekvence​ ​ stimuluje​ ​ regeneraci​ ​ a ​ ​ remodelaci tkáně​ ​ a ​ ​ zajišťuje​ ​ lepší​ ​ průnik​ ​ současně​ ​ aplikovaných​ ​ koncentrátů​ ​ aktivních​ ​ látek​ ​ - mezokoktejlů.​ ​ Díky​ ​ současnému​ ​ podtlaku​ ​ s ​ ​ endomasáží​ ​ je​ ​ ošetření​ ​ méně​ ​ bolestivé​ ​ a současně​ ​ probíhá​ ​ detoxikace​ ​ tkáně.​ ​ Principem​ ​ mikrojehličkového​ ​ ošetření​ ​ je​ ​ tvorba drobných​ ​ ranek,​ ​ což​ ​ stimuluje​ ​ proces​ ​ hojení.​ ​ Proces​ ​ hojení​ ​ spočívá​ ​ v ​ ​ uvolnění​ ​ růstových faktorů,​ ​ fibroblasty​ ​ se​ ​ přesouvají​ ​ do​ ​ oblasti​ ​ "poškození",​ ​ tvoří​ ​ novou​ ​ mimobuněčnou​ ​ matrix (hmotu)​ ​ - ​ ​ novou​ ​ opěrnou​ ​ strukturu,​ ​ kolagen​ ​ a ​ ​ dochází​ ​ tak​ ​ k ​ ​ tvorbě​ ​ nových​ ​ elastinových vláken.​ ​ Výsledkem​ ​ jsou​ ​ vyplnění​ ​ hlubokých​ ​ vrásek,​ ​ "zapadlých"​ ​ jizev,​ ​ reorganizace​ ​ jizev, zlepšení​ ​ pružnosti​ ​ kůže,​ ​ přeskupení​ ​ pigmentu​ ​ - ​ ​ harmonizace​ ​ barvy​ ​ pleti,​ ​ redukce​ ​ velikosti pórů.

Kombinace mikrokrystalové vakuové dermabraze s biostimulačním laserem, monopolární​ ​ radiofrekvence​ ​ a ​ ​ elektroporace

Mikrodermabraze je neinvazivní, nechirurgické technika oživení a omlazení kůže, která byla do kosmetické medicíny uvedená v 80-tých letech 20. století. Tato technologie umožňuje prostřednictvím inertních korundových krystalů odstranit odumřelé povrchové buňky pokožky (které ucpávají póry), stimuluje růst nových kožních buněk, nárůst tloušťky vrstvy pokožky,zvyšuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken v kůži, zlepšuje dodávku kyslíku tkáním a zlepšuje mikrocirkulaci. Hloubka Mikrodermabraze se volí a reguluje podtlakem podle závažnosti kožního nedostatku. Biostimulační laser proniká do hloubky 8-10 mm, je absorbován buňkami pokožky a kůže, kde se mění na energii, která urychluje metabolické a hojivé procesy. Střídavé proudy s vlnovými délkami v rozsahu radiofrekvence (RF) se v současné době používají v medicíně pro různé účely. Účinky vyvolané na kolagenu touto technologií jsou vyvolány hlavně teplem, které se tvoří ze střídavého proudu procházejícího biologickými tkáněmi. Zásadou je, že elektřina vždy proudí tkání z výchozího bodu do bodu konečného a v případě střídavého proudu tok nastane v různých směrech. Z toho důvodu jsou vždy potřebné vstupní a výstupní body - vodiče elektrického proudu, které nazýváme elektrody. V závislosti na poloze elektrod mluvíme o monopolárním nebo bipolárním systému. Přístroj MESOTHERM disponuje monopolární systémem - monopolární RF. Monopolární RF dosahuje vyšší hustotu energie a hlubší penetraci (hloubka 5-6 mm). Dosažená cílová teplota v tkáni je 60 - 65 ° C, na povrchu pokožky 40 ° C (bez poškození pokožky díky systému chlazení). Kromě účinků na kolagen RF indukuje revaskularizaci tkáně s následnou optimální obnovou buněčného metabolismu, výrazně zlepšuje všechny příznaky celulitidy, umožňuje optimální hemo-lymfatickou drenáž, zmenšení tukové vrstvy a jiné příznivé účinky. Elektroporace je technika, při které dochází k lokálnímu použití krátkých a intenzivních elektrických impulsů způsobujících propustnost buněčné membrány. Tím dochází k pronikání aplikovaných účinných látek přímo do buňky a zvyšuje se tak vliv těchto látek​ ​ v ​ ​ tkáni,​ ​ která​ ​ je​ ​ vystavena​ ​ těmto​ ​ podnětům.