SLUŽBY - TĚLO


PŘÍSTROJOVÁ​ ​ KOMPRESNÍ​ ​ LYMFODRENÁŽ ODSTRANĚNÍ​ ​ TETOVÁNÍ JIZVY,​ ​ STRIE NEHTOVÁ​ ​ PLÍSEŇ NADMĚRNÉ​ ​ POCEN​Í PIGMENTOVÉ​ ​ SKVRNY ROZŠÍŘENÉ​ ​ ŽILKY NEŽÁDOUCÍ​ ​ CHLOUPKY ZPEVNĚNÍ​ ​ OCHABLÉ​ ​ KŮŽE NEINVAZIVNÍ​ ​ LIPOSUKCE​ ​ A ​ ​ CELULITIDA OTOKY​ ​ NOHOU PŘÍSTROJOVÁ​ ​ ANALÝZA​ ​ ​ TĚLA

PŘÍSTROJOVÁ​ ​ KOMPRESNÍ​ ​ LYMFODRENÁŽ

Je to velice účinná metoda, jak efektivně ovlivnit tok lymfy. Prostředkem přístrojové lymfodrenáže jsou kompresní návleky. Návleky jsou sestaveny ze vzduchových komor, které se střídavě nafukují podle předem nastaveného programu. Velice důležité je nastavení tlaku v komorách, nesmí být malý, ale ani příliš vysoký, to má na lymfatický systém opačný efekt. Přístrojová lymfodrenáž se převážně doporučuje v případě chronického lymfedému končetin, který nejčastěji vzniká po opakovaných erysipelech, u pacientů s chronickou žilní nedostatečností s křečovými žilami​ ​ a ​ ​ otoky​ ​ končetin​ ​ nebo​ ​ s bércovými vředy. Z kosmetologické indikace lze metodu využít k léčbě celulitidy. Naopak se nedoporučuje v případě onemocnění jater a ledvin, při akutním onkologickém onemocnění, při těžkých srdečních onemocněních, při akutních zánětech žil či infekčních onemocněních, rovněž i při​ ​ některých​ ​ neurologických​ ​ nemocech​ ​ jako​ ​ je​ ​ například​ ​ epilepsie.

Přístrojovou kompresní lymfodrenáž lze absolvovat jako samostatné ošetření nebo jako doplňkové ošetření po neinvazivních ošetřeních zaměřených na destrukci tukových buněk nebo redukci celulitidy. Používáme špičkový certifikovaný zdravotní přístroj TINTORETTO obsahující návleky na nohy včetně břicha. Přístroj je vybaven 10 různými přednastavenými programy, které se​ ​ dají​ ​ upravovat​ ​ individuálním​ ​ požadavkům​ ​ každého​ ​ klienta.

Podrobnější​ ​ informace

Přístroj​ ​ obsahuje​ ​ 10​ ​ přednastavených​ ​ programů:

Efekt​ ​ přístroje: