SLUŽBY - TĚLO


PŘÍSTROJOVÁ​ ​ KOMPRESNÍ​ ​ LYMFODRENÁŽ ODSTRANĚNÍ​ ​ TETOVÁNÍ JIZVY,​ ​ STRIE NEHTOVÁ​ ​ PLÍSEŇ NADMĚRNÉ​ ​ POCEN​Í PIGMENTOVÉ​ ​ SKVRNY ROZŠÍŘENÉ​ ​ ŽILKY NEŽÁDOUCÍ​ ​ CHLOUPKY ZPEVNĚNÍ​ ​ OCHABLÉ​ ​ KŮŽE NEINVAZIVNÍ​ ​ LIPOSUKCE​ ​ A ​ ​ CELULITIDA OTOKY​ ​ NOHOU PŘÍSTROJOVÁ​ ​ ANALÝZA​ ​ ​ TĚLA

LÉČBA​ ​ ROZŠÍŘENÝCH​ ​ ŽILEK

Pojmem teleangiektázi se označují povrchové kožní cévy, které jsou viditelné lidským okem a měří v průměru 0,1 - 1,0 mm. Jedná se o rozšířené žilky, kapiláry nebo arterioly. Rozvinout se mohou na podkladě genetické predispozice, při kolagenových cévních poruchách, chronickým poškozením zářením, místní aplikací steroidů. Jejich vznik mohou vyvolat také faktory jako alkohol, estrogen, mohou se rozvinout také na základě poruchy cévní regulace, jako je to např. při růžovce (rosacey). Zvyšující se počet menších cév na obličeji se může projevit také jako erytém (zarudnutí) obličeje. Nejčastěji používanou léčbou založenou na bázi světla jsou v případě cévních lézí laserové zařízení KTP 532 nm, Nd: YAG 1064 nm a zařízení​ ​ intenzivního​ ​ pulzního​ ​ světla​ ​ (IPL).

V našem centru estetické medicíny Amaryllis ​ používáme na odstraňování rozšířených cévek kalibrované pulzní světlo (CPL) nebo ​ laser (typ Nd: YAG), dvě vysoce účinné technologie,​ ​ kterými​ ​ disponuje​ ​ náš​ ​ špičkový​ ​ certifikovaný​ ​ lékařský​ ​ přístroj​ ​ X ​ ​ LASE.

Podrobnější ​ ​ informace

Pro optimální výsledek je třeba absolvovat ​ několik ošetření s frekvencí 4 až 6 týdnů​ . Je důležité uvědomit si, že ošetření nezabrání rozvoji nových cívek. Před, během i po ošetřovací kúře je třeba zabránit vystavování ošetřovaných oblastí slunečnímu záření, zda umělému opalování v soláriu. Proto je ideální ošetřovací proces absolvovat na podzim a v zimě. Během celé ošetřovací kúry a minimálně 2 týdny po jejím skončení je třeba používat přípravek​ ​ s ​ ​ ochranným​ ​ faktorem​ ​ minimálně​ ​ SPF​ ​ 30.

Během ošetření používáme výhradně lékařskou dermokosmetiku, kterou vždy pečlivě vybíráme podle zralosti, typu a problematiky kůže. Samozřejmostí je doporučení vhodné pleťové​ ​ nebo​ ​ tělové​ ​ kosmetiky​ ​ na​ ​ domácí​ ​ péči.