SLUŽBY - TVÁŘ, KRK, DEKOLT


ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ X LASE PLUS LASEREM BOTOX - DYSPORT KRKU (platyzma) KOSMETICKÉ​ ​ SLUŽBY NEŽÁDOUCÍ​ ​ CHLOUPKY REDUKCE​ ​ PODBRADKU​ ​ A ​ ​ ZPEVNĚNÍ​ ​ SPODNÍCH​ ​ KONTUR OBLIČEJE LÉČBA​ ​ ROZŠÍŘENÝCH​ ​ CÉVEK ZVĚTŠENÍ​ ​ RTŮ​ ​ KYSELINOU​ ​ HYALURONOVOU KRUHY​ ​ A ​ ​ VÁČKY​ ​ POD​ ​ OČIMA AKNÉ,​ ​ NEČISTÁ​ ​ PLEŤ PIGMENTOVÉ​ ​ SKVRNY JIZVY VRÁSKY PŘÍSTROJOVÁ​ ​ ANALÝZA​ ​ PLETI

Botulotoxin se používá v medicíně se používá v medicíně jako léčebný prostředek.

V estetické dermatologii se Botulotoxin ve velké míře využívá k ODSTRANĚNÍ MIMICKÝCH VRÁSEK, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí zejména u zevních očních koutků, na čele a na KRKU Dokáže odstranit i POMERANČOVOU KŮŽI na bradě, ZVEDÁ KOUTKY UST, snižuje linii úsměvu, který odhaluje dásně. Umí odstranit i NADMĚRNÉ POCENÍ, zejména podpaží či dlaní. Vůči botulotoxinu vzniklo mnoho předsudků díky špatné terminologii veřejnosti a neodborné aplikaci.

Lékaři kliniky Top Esthetic jsou zkušení profesionálové, kteří garantují, že aplikace botulotoxinu dodá obličeji odpočatý a mladistvý vzhled, nikoliv strnulý či udivený výraz.