SLUŽBY - TVÁŘ, KRK, DEKOLT


ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ X LASE PLUS LASEREM BOTOX - DYSPORT KRKU (platyzma) KOSMETICKÉ​ ​ SLUŽBY NEŽÁDOUCÍ​ ​ CHLOUPKY REDUKCE​ ​ PODBRADKU​ ​ A ​ ​ ZPEVNĚNÍ​ ​ SPODNÍCH​ ​ KONTUR OBLIČEJE LÉČBA​ ​ ROZŠÍŘENÝCH​ ​ CÉVEK ZVĚTŠENÍ​ ​ RTŮ​ ​ KYSELINOU​ ​ HYALURONOVOU KRUHY​ ​ A ​ ​ VÁČKY​ ​ POD​ ​ OČIMA AKNÉ,​ ​ NEČISTÁ​ ​ PLEŤ PIGMENTOVÉ​ ​ SKVRNY JIZVY VRÁSKY PŘÍSTROJOVÁ​ ​ ANALÝZA​ ​ PLETI

V​ ​ našem​ ​ centru​ ​ nabízíme​ ​ také​ ​ řadu​ ​ kosmetických​ ​ služeb,​ ​ ke​ ​ kterým​ ​ patří​ ​ úprava​ ​ obočí, barvení​ ​ obočí,​ ​ barvení​ ​ řas,​ ​ depilace​ ​ horkým​ ​ voskem​, ​ ​ parafín​ ​ a ​ ​ spoustu​ ​ dalšího

MANUÁLNÍ​ ​ REJUVENAČNÍ​ ​ OŠETŘENÍ

Botowhite

Jedinečná technika antigravitační adhesivní " lepkavé" masáže s aplikací několika pěstících i detoxikačních kosmeceutik řady RENLIVE v následně na sebe navazujících krocích. Určena pro III. stupeň zralosti pleti, tj. pro pleť s hlubšími vráskami a ochablými konturami tváře. Cílem je vypnutí pleti, vyhlazení vrásek, detoxikace pleti s omlazením a se skvělým pocitem čistoty, lehkosti​ ​ a ​ ​ svěžesti​ ​ ošetřované​ ​ oblasti.

Biodynamic

Rozjasňující ošetření pleti, krku a dekoltu. Určeno pro normální a smíšený typ pleti všech věkových kategorií. Pro pleť, která potřebuje zejména obnovit vrchní vrstvu pokožky. Působí antioxidačně s rozjasňujícím efektem. Zajistí pokožce hloubkovou regeneraci a nastartuje proces sebeobnovy pomocí vysoké koncentrace vitamínu C. Výsledkem je čistá a projasněná pokožka s kompaktnějším​ ​ povrchem.

HydroPeptiede​ ​ peel

HydroPeptide zaujímá vedoucí postavení ve využití síly peptidů a dosažení skvělých výsledků v anti-aging medicíně. Unikátní enkapsulované peptidy posilují kůži a umožňují jí využít svého vlastního potenciálu omlazení. Cílem této HydroPeptidové péče je učinit kůži obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou. Výsledek se dostaví ihned po ošetření a s časem se nadále stupňuje. Aktivní peptidy rychle obnovují zdravou strukturu a hydrataci kůže. Pečlivě zvolená rostlinná detoxikace způsobí omlazení kůže. Ošetření se doporučuje jako následná péče po​ ​ sérii​ ​ chemických​ ​ peelingů.