SLUŽBY - VLASY


KOMPLEXNÍ​ ​ PÉČE​ ​ PROTI​ ​ VYPADÁVÁNÍ​ ​ VLASŮ

Mezoterapie​ ​ elektroporací​ ​ vlasové​ ​ pokožky

-Vakuová mikrokrystalová abraze s paralelním působením bio stimulačního laseru ​ . V této fázi odstraníme z vlasové pokožky povrchovou vrstvu mazu, lupy a horní vrstvu odumřelých buněk na celé vlasové části hlady. Jedná se o přípravu pokožky, aby byla aplikace výživových​ ​ látek​ ​ maximálně​ ​ efektivní.

-Mezoterapie elektroporací a zapracování výživového koncentrátu RENLIVE NEO HAIR – mezoterapií bez jehel se dostanou aktivní látky a růstové faktory do hlubší vrstvy kůže do úrovně vlasových kořínků. Výživové látky se následně dostávají přímo do buněk vlasové pokožky, které je nevyhnutelně potřebují. Dochází k podstatnému zlepšení vyživení vlasového​ ​ folikulu​ ​ a ​ ​ tím​ ​ zlepšení​ ​ kvality​ ​ a ​ ​ hustoty​ ​ vlasů.

-Doplňující ​ ​ masáž ​ ​ hlavy.

Mikrojehličková​ ​ mezoterapie​ ​ vlasové​ ​ pokožky

-Vakuová mikrokrystalová abraze s paralelním působením bio stimulačního laseru. V této fázi odstraníme z vlasové pokožky povrchovou vrstvu mazu, lupy a horní vrstvu odumřelých buněk na celé vlasové části hlady. Jedná se o přípravu pokožky, aby byla aplikace výživových látek maximálně​ ​ efektivní.

-Frakční mikrojehličková mezoterapie s aplikací výživového mezo-koktejlu ​ určeného pro ošetření proti vypadávání vlasů NEOGROWTH REJUVE – díky vytvoření mikro-kanálků jsou aktivní látky koncentrátu zanesené do všech vrstev kůže včetně úrovně vlasových folikul. Současně dochází důsledkem mikrojehličkové iritace kůže k uvolnění krevní plasmy z kapilár. Tato plazma se dostává do těsné blízkosti vlasových folikulů, jelikož má vysoký obsah růstových faktorů a dalších hojivých složek, dochází ke spuštění procesu regenerace vlasové pokožky s dlouhodobým účinkem. K tomuto napomáhají aminokyseliny, přírodní extrakty, růstové faktory obsažené​ ​ v ​ ​ aplikovaném​ ​ koncentrátu.

-Doplňující ​ ​ masáž ​ ​ hlavy