TECHNOLOGIE - MESOTHERM


Přístroj MESOTHERM nám umožňuje vybrat pro Vás to nejvhodnější z několika variant účinných​ ​ ošetření,​ ​ případně​ ​ zvolit​ ​ jejich​ ​ kombinaci.

Mikrokrystalová vakuová dermabraze nám odstraní vrchní vrstvu pokožky s odumřelými buňkami, zatímco paralelně působící biostimulační laser stimuluje regenerační a hojivé procesy.

Monopolární radiofrekvence ​ (s endomasážou nebo bez ní) jako první klinický efekt poskytne kontrakci (stažení) kolagenových vláken, čímž se vyplní povrchové vrásky a okamžitě vyhladí tkáň. Dlouhodobý efekt spočívá v tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken aktivovanými fibroblasty. Endomasáž přispívá k odvodu odpadních látek do příslušných lymfatických​ ​ cest​ ​ a ​ ​ k ​ ​ vyhlazení​ ​ pokožky.

Mikrojehličková vakuová radiofrekvence umožní ošetření i hlubších vrásek a poskytuje vysoce​ ​ účinnou​ ​ remodelaci​ ​ kůže.

Elektroporace ​ (mezoterapie bez jehel) nám umožní zavedení koncentrátů s obsahem bioaktivních substancí do buněk kůže, bez poškození buněčné membrány, otevřením dočasných​ ​ membránových​ ​ pórů​ ​ / ​ ​ vodivých​ ​ kanálků.

Funkce​ ​ / ​ ​ účinky​ ​ přístroje​ ​ MESOTHERM:

 

COAXMED

TINTORETO

TINTORETO

XLASE

XLASE

MESOTHERM

MESOTHERM

BODY​ ​ SCAN

BODY​ ​ SCAN

FACE​ ​ SCAN

FACE​ ​ SCAN